Autorizovaný servis Minelab

 

Lovecpokladu (Detektory Mlejnský s.r.o) je distributorem několika světových značek detektorů kovů. Zajišťujeme pro všechny výrobce, které zastupujeme servis detektorů pro ČR a SR. U několika dalších pak děláme servis i pro některé státy v rámci EU. Pro značku Minelab jsme pak autorizovaným Evropským servisním centrem a servisujeme vše v rámci EU i zemí mimo EU. Snažíme se tak stále držet maximální možné množství náhradních dílů a také díky tomu se délka průměrného servisu pohybuje pod 10 pracovních dní.

Rádi bychom naše služby a také rychlost stále zlepšovali, tady ale často narážíme na věci, které délku servisu zbytečně zdržují. I když se to zdá takřka nemožné, tak každý cca 5 detektor přijde bez jakéhokoli popisu závady. Často chybí i kontakt na majitele….. a my tak místo abychom se věnovali servisu přístroje, hledáme nějakou možnost jak zákazníka kontaktovat.

Servis

Jak postupovat než pošlete detektor do servisu

1. Určitě nás kontaktujte, buď telefonicky a nebo emailem servis@lovecpokladu.cz . Řada servisů se vyřeší po telefonu. Často je problém pouze v nastavení, nebo jsou zde pověstné závady typu zastrčené redukce sluchátek (nejde zvuk), nekvalitní baterie (baterie mají napětí, ale jsou bez kapacity – detektor se pak při přijetí signálu vypne, ačkoli se zdá, že baterie je plná) atd.

2. Pokud se ukáže, že závadu po telefonu a nebo po emailu nevyřešíme pošlete detektor k nám na servis. Adresa je: Detektory Mlejnsky s.r.o, Masarykovo náměstí 18, Jílové u Prahy 25401. Do balíku vždy přidejte kontakt na Vaší osobu a popis závady. Pokud je detektor kupovaný u nás (v Jílovém u Prahy), jsme schopni si daňový doklad dohledat, takže pokud jej nemůžete najít, nic se neděje, přesto když ho máte, přiložte prosím kopii, ušetří nám to drahocenný čas, který můžeme věnovat opravě Vašeho přístroje. Pokud byl ale detektor koupený jinde, je to zcela zásadní pro uznání záručního servisu.
Na LP je také vytvořen servisní protokol. Najdete ho v kontaktech https://www.lovecpokladu.cz/servis-sluzby pokud ho vyplníte, ušetříte nám kousek práce, jelikož Váš servis již bude rovnou zařazen do servisů.

3. Detektory zasílejte bez krytů cívek, krytů proti dešti a dalšího příslušenství. Tyto věci na provedení servisu nepotřebujeme. Zároveň před odesláním detektor zbavte nečistot. Občas přijdou detektory, které se spíše podobají hliněné kouli. Detektory nebalte do žádných hadrů, stačí vždy pouze pevná krabice a papír.